|
8 965 грн
|
|
8 965 грн
|
платежі
по 4 483 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 965 грн
|
|
8 965 грн
|
платежі
по 4 483 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Quartz |
|---|---|
| Артикул | Linder 30 |
| Об'єм | 30 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7.5 бар |
| Час нагріву | 2.10 г (до 75С) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 580 |
| Ширина | 434 |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробництва | Китай |