|
7 425 грн
|
|
7 425 грн
|
платежі
по 3 713 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 425 грн
|
|
7 425 грн
|
платежі
по 3 713 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Quartz |
|---|---|
| Артикул | Rapid 50 V |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 2.40 г (до 75С) |
| Потужність | 2500 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 382 мм |
| Висота | 382 |
| Ширина | 682 |
| Вага | 21 кг |
| Країна виробництва | Китай |