|
4 104 грн
|
|
4 104 грн
|
платежі
по 2 052 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 104 грн
|
|
4 104 грн
|
платежі
по 2 052 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Quartz |
|---|---|
| Артикул | Vallon 10O |
| Об'єм | 10 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 0.35 г (до 65С) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | захист від корозії |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Емаль |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 340 |
| Ширина | 340 |
| Вага | 8.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |