|
4 969 грн
|
|
4 969 грн
|
платежі
по 2 485 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 969 грн
|
|
4 969 грн
|
платежі
по 2 485 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Quartz |
|---|---|
| Артикул | Vallon 15U |
| Об'єм | 15 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Зверху |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7 бар |
| Час нагріву | 0.35 г (до 75С) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | захист від корозії |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Емаль |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 325 мм |
| Висота | 380 |
| Ширина | 380 |
| Вага | 9 кг |
| Країна виробництва | Китай |