|
4 534 грн
|
|
4 534 грн
|
платежі
по 2 267 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 534 грн
|
|
4 534 грн
|
платежі
по 2 267 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Rens |
|---|---|
| Артикул | SE15-25/O |
| Об'єм | 15 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | Один комплект кріпильних елементів Два змінних робочих вала (один встановлений) Один травозбірник |
| Гідравлічне підключення | 1/2" |
| Підведення труб | Нижнє нагрівання; Традиційна кулінарія; Розморожування; Швидке грилювання; Освітлення; Волога конвекція; Піца; ПЛЮС; Турбо-гриль |
| Максимальна температура нагріву | 75 °С |
| Тиск | 0.75 МПа |
| Час нагріву | 0.24 г (до 75°С) |
| Потужність | 2500 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | сталь з емалевим покриттям |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 368 |
| Ширина | 368 |
| Вага | 10.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |