|
5 325 грн
|
|
5 325 грн
|
платежі
по 2 663 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 325 грн
|
|
5 325 грн
|
платежі
по 2 663 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Rens |
|---|---|
| Артикул | SE30-25/O |
| Об'єм | 30 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 1/2" |
| Електроживлення | 220В/50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 °С |
| Тиск | 7 бар |
| Час нагріву | 0.37 г (до 75°С) |
| Потужність | 2500 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 440 |
| Ширина | 440 |
| Вага | 15.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |