|
3 599 грн
|
|
3 599 грн
|
платежі
по 1 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Електричний водонагрівач ROUND VMR 50 — прекрасне економне рішення для отримання гарячої води в побуті від французького концерну GROUP ATLANTIC. Водонагрівач має традиційну конструкцію з мідним ТЕНом і магнієвим анодом. Магнієвий анод застосовується для захисту робочого бака й нагрівального елемента від корозії.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Всі моделі серії ROUND мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дає змогу звести теплові втрати всього до 5-6 °C на добу та зберегти воду гарячою впродовж дуже тривалого часу.
Традиційний дизайн водонагрівача дасть змогу йому гармонійно вписатися у Ваш інтер'єр, а абсолютно безшумна робота роблять експлуатацію водонагрівача комфортною. ROUND об'ємом 50 літрів ідеально підійде для сім'ї з 2 осіб.
|
3 599 грн
|
|
3 599 грн
|
платежі
по 1 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Round |
|---|---|
| Артикул | Eco VMR 50 |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 °С |
| Тиск | 8 бар |
| Потужність | 1200 Вт |
| Захист | Захист від перегріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 451 мм |
| Висота | 573 |
| Ширина | 433 |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробництва | Україна |