|
13 091 грн
|
|
13 091 грн
|
платежі
по 6 546 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 091 грн
|
|
13 091 грн
|
платежі
по 6 546 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | 305320 |
| Об'єм | 100 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 2.10 г (до 75С) |
| Потужність | 3000 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 467 мм |
| Висота | 440 |
| Ширина | 995 |
| Вага | 24.2 кг |
| Країна виробництва | Болгарія |
| Гарантійний термін | 10 місяців |