|
9 275 грн
|
|
9 275 грн
|
платежі
по 4 638 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 275 грн
|
|
9 275 грн
|
платежі
по 4 638 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | 300389 |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 1.10 г (до 75С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 353 |
| Ширина | 803 |
| Вага | 20.1 кг |
| Країна виробництва | Болгарія |
| Гарантійний термін | 10 місяців |