|
7 439 грн
|
|
7 439 грн
|
платежі
по 3 720 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 439 грн
|
|
7 439 грн
|
платежі
по 3 720 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | GCV 3035 12 B11 TSRS |
| Об'єм | 30 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 60 С 240 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 1.51 г (до 45С) |
| Потужність | 1200 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | Захист від перегріву |
| Елементи управління бойлером | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 530 |
| Ширина | 350 |
| Вага | 11.8 кг |
| Країна виробництва | Болгарія |