|
15 299 грн
|
|
15 299 грн
|
платежі
по 7 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 299 грн
|
|
15 299 грн
|
платежі
по 7 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TIKI |
|---|---|
| Артикул | GBF120E5ECONTIKI |
| Об'єм | 120 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 9 бар |
| Час нагріву | 3.55 г (до 75С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 1135 |
| Ширина | 480 |
| Вага | 41 кг |
| Країна виробництва | Сербія |