|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TIKI |
|---|---|
| Артикул | MiniPBT10V9 |
| Об'єм | 10 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Зверху |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 9 бар |
| Час нагріву | 0.20 г (до 65С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | захист від корозії |
| Елементи управління бойлером | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 530 |
| Ширина | 300 |
| Вага | 8 кг |
| Країна виробництва | Сербія |