|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TIKI |
|---|---|
| Артикул | TG80NPRIME80V9 |
| Об'єм | 80 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 65 С |
| Тиск | 9 бар |
| Час нагріву | 2.27 г (до 65С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | Захист від перегріву |
| Елементи управління бойлером | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 461 мм |
| Висота | 781 |
| Ширина | 454 |
| Вага | 27 кг |
| Країна виробництва | Сербія |