|
3 299 грн
|
|
3 299 грн
|
платежі
по 1 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 299 грн
|
|
3 299 грн
|
платежі
по 1 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Willer |
|---|---|
| Артикул | PU6R optima mini |
| Об'єм | 8 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Зверху |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 0.15 г (до 75С) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | Термостат |
| Захист | Захист від перегріву |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 312 мм |
| Висота | 307 |
| Ширина | 255 |
| Вага | 5.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |