|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Відсік для шнура, Світлова індикація роботи, Обертання на 360 , зйомний фільтр від накипу, Нековзкі ніжки |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | мікрофільтр 200 мкм |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Захист від перегрівання, Автоматичне відключення при знятті з підставки, Автоматичне відключення при закипанні |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.4 х 22.8 х 19.8 см |
| Країна виробництва | Китай |