|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Фільтр від накипу, Звуковий сигнал закипання, Поворот на підставці на 360, Зйомна кришка, зйомний фільтр від накипу, Світлодіодна підсвітка |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | легке наповнення |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | Знімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води, Від перегріву |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | біопластик |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.5 x 15.9 x 22.6 см |
| Країна виробництва | Китай |