|
3 299 грн
|
|
3 299 грн
|
платежі
по 1 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 299 грн
|
|
3 299 грн
|
платежі
по 1 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 90C |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Підігрів до заданої температури (термостат) 6 налаштувань від 40 до 100C, Дисплей, Підтримання температури, Обертання на 360 , Контролер Strix, Прис |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Автовідключення, Блокування увімкнення без води, Подвійні стінки |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | При вмиканні без води, Від перегріву |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Поліпропілен |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.5 x 15.9 x 22.6 см |
| Країна виробництва | Китай |