|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 70C |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Відсік для шнура, Світлова індикація роботи, Підтримання температури |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | змінний кошик для заварювання |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 1430 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1430 Вт |
| Захист | автовідключення при знятті з підставки |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 х 23.5 х 18.4 см |
| Країна виробництва | Китай |