|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Обертання на 360 , Відкидна кришка, світловий індикатор, Знімний фільтр від накипу, Кнопка ввімкненнявимкнення з підсвіткою |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Автовідключення |
| Потужність | 1850 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1850 Вт |
| Захист | Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води, Від перегріву |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 23,8 х 22,4 х 15 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |