|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BBIE12100XC |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 65 |
| Кількість програм, шт. | 6 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2400 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | 50 250 |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | швидкий розігрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | бустер |
| Безпека | захисне відключення (порушення електричної ізоляції) |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5960 x 56 x 55 см |
| Габарити | 65,5 х 66 х 66 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 27.2 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |