|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BBIR17300BCS |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 71 |
| Кількість програм, шт. | 10 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1800 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | 0 250 |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Розморожування розігрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Soft Open Soft Close |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59 х 56 x 55 см |
| Габарити | 59.5 x 59.4 x 56.7 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 29,7 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |