|
26 499 грн
|
|
26 499 грн
|
платежі
по 13 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
26 499 грн
|
|
26 499 грн
|
платежі
по 13 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HBJ559YB6R |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 65 |
| Кількість програм, шт. | 10 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2500 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Гриль |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер |
| Безпека | захисне відключення (порушення електричної ізоляції) |
| Напруга | 221 240 В |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 57.5 59.7 x 56 56.8 x 55 см |
| Габарити | 59.5 x 59.4 x 54.8 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 36 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |