|
55 999 грн
|
|
55 999 грн
|
платежі
по 28 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
55 999 грн
|
|
55 999 грн
|
платежі
по 28 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HBG7341B1 |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 71 |
| Кількість програм, шт. | 12 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | гаряче повітря |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | піднімання тіста |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.5 59.5 x 56 56.8 x 55 см |
| Габарити | 67 x 68 x 67 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 27 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |