|
102 499 грн
|
|
102 499 грн
|
платежі
по 51 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
102 499 грн
|
|
102 499 грн
|
платежі
по 51 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | CSG7364B1 |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Кількість програм, шт. | 20 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2500 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | нижній і верхній нагрів |
| Додатково | Максимальна температура нагрівання вікна дверцят 40С |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | захист від дітей (блокування приладу) |
| Напруга | 221 240 В |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4545.5 x 5656.8 x 55 см |
| Габарити | 45.5 x 59.5 x 54.2 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 35.2 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |