|
15 739 грн
|
|
15 739 грн
|
платежі
по 7 870 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 739 грн
|
|
15 739 грн
|
платежі
по 7 870 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HBF011BA1T |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 71 |
| Кількість програм, шт. | 4 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Знімні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Розморожування розігрів |
| Додатково | Кнопка відкриття дверцят, Внутрішнє освітлення (галогенні лампи), Вентилятор охолодження, Механічний таймер |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | блокування від дітей |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 57.559.7 х 5656.8 х 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.4 х 54.8 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 28.7 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 |