|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HJG852YB0T |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 80 |
| Кількість програм, шт. | 30 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | приготування на пару |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | захист від дітей (блокування приладу) |
| Безпека | захисне відключення (порушення електричної ізоляції) |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.559.5 x 5656.8 x 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.4 х 54.8 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 35.3 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |