|
24 399 грн
|
|
24 399 грн
|
платежі
по 12 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 399 грн
|
|
24 399 грн
|
платежі
по 12 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HJG852YS0 |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Кількість програм, шт. | 8 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Тип гриля | Електричний |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | гаряче повітря |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | тангенціальний вентилятор |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.559.5 x 5656.8 x 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 54.8 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 35.5 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 |