|
14 619 грн
|
|
14 619 грн
|
платежі
по 7 310 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 619 грн
|
|
14 619 грн
|
платежі
по 7 310 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Cata |
|---|---|
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 70 |
| Кількість програм, шт. | 10 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | автоматичне відключення |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | допоміжна система приготування страв AutoPilot |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.559.5 x 5656.8 x 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.4 х 54.8 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 33.5 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |