|
16 999 грн
|
|
16 999 грн
|
платежі
по 8 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 999 грн
|
|
16 999 грн
|
платежі
по 8 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EOD5H70BZ |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 65 |
| Кількість програм, шт. | 10 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Розморожування розігрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | довідник дверцят |
| Безпека | захисне відключення (порушення електричної ізоляції) |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58 х 56 х 55 см |
| Габарити | 59 х 58.9 х 56.1 |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 28.8 кг |
| Країна виробництва | Польща |