|
24 999 грн
|
|
24 999 грн
|
платежі
по 12 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 999 грн
|
|
24 999 грн
|
платежі
по 12 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EOD4P57H |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 71 |
| Кількість програм, шт. | 10 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | багаторівневе приготування |
| Додатково | Однорівнені телескопічні напрямні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | довідник дверцят |
| Безпека | Функція автоматичного запобіжного вимкнення, Функція захисту від доступу дітей запобігає випадковому увімкненню приладу |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58 х 56 х 55 см |
| Габарити | 60 х 56 х 55 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 33 кг |
| Країна виробництва | Італія |