|
21 599 грн
|
|
21 599 грн
|
платежі
по 10 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 599 грн
|
|
21 599 грн
|
платежі
по 10 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | LOF6P16Z |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 70 |
| Кількість програм, шт. | 9 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Знімні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Піролітичне |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | функція автоматичного запобіжного вимкнення |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | функція автоматичного запобіжного вимкнення |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59 x 56 x 55 см |
| Габарити | 59.4 х 59.6 х 56.9 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 31.1 кг |
| Країна виробництва | Італія |