|
86 769 грн
|
|
86 769 грн
|
платежі
по 43 385 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
86 769 грн
|
|
86 769 грн
|
платежі
по 43 385 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | CM724G1B1 |
|---|---|
| Бренд | SIEMENS |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 65 |
| Кількість програм, шт. | 20 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2500 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | нижній і верхній нагрів |
| Додатково | Максимальна температура нагрівання вікна дверцят 40С |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | захист від дітей (блокування приладу) |
| Безпека | захисне відключення (порушення електричної ізоляції) |
| Напруга | 221 240 В |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4545.5 x 5656.8 x 55 см |
| Габарити | 45.5 x 59.5 x 54.2 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 36 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |