|
15 499 грн
|
|
15 499 грн
|
платежі
по 7 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 499 грн
|
|
15 499 грн
|
платежі
по 7 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BO6735E02X |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 80 |
| Кількість програм, шт. | 11 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Знімні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Каталітичне |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | FastPreheat |
| Додатково | ЕСО емаль, 1 глибоке емальоване деко, решітка |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | збільшена форма духовки HomeMade Plus |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56x56.4 x 59x60 x 55 см |
| Габарити | 59 х 56 х 55 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 25,7 кг |
| Країна виробництва | Словенія |