|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 80 |
| Кількість програм, шт. | 23 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 800 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Перемикачі | Сенсорні |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | швидкий розігрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер, Підсвітка |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Розміри упаковки (Ш х В х Г), см | 62 х 66 х 67.5 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5656.4 х 5960 х 55 |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 28,7 кг |
| Країна виробництва | Словенія |