|
21 299 грн
|
|
21 299 грн
|
платежі
по 10 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 299 грн
|
|
21 299 грн
|
платежі
по 10 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BPS6737E14BG |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 80 |
| Кількість програм, шт. | 13 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 4 шт |
| Система очищення | Піролітичне |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | приготування з додаванням пари |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | швидкий нагрів духовки |
| Безпека | механічне блокування дверцят |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59 х 56 х 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 34,2 кг |
| Країна виробництва | Словенія |