|
28 434 грн
|
|
28 434 грн
|
платежі
по 14 217 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
28 434 грн
|
|
28 434 грн
|
платежі
по 14 217 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BPSA6747A08WG |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 80 |
| Кількість програм, шт. | 22 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Дротяні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | конвекція |
| Додатково | Система піролітичного очищення, ЕСО емаль |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | решітка (1 шт.) |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5656.4 x 5960 x 55 |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56.4 |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 36 кг |
| Країна виробництва | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 |