|
27 899 грн
|
|
27 899 грн
|
платежі
по 13 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
27 899 грн
|
|
27 899 грн
|
платежі
по 13 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BPSA6747A08BG |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 80 |
| Кількість програм, шт. | 23 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Піролітичне |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | багаторівневе приготування |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | багаторівневе приготування |
| Безпека | захисне відключення (порушення електричної ізоляції) |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 60 х 56 х 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 35 кг |
| Країна виробництва | Словенія |