|
13 989 грн
|
|
13 989 грн
|
платежі
по 6 995 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 989 грн
|
|
13 989 грн
|
платежі
по 6 995 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GEO26202001 |
|---|---|
| Бренд | GRANADO |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 65 |
| Кількість програм, шт. | 6 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Дротяні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2170 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | верхній нагрів нижній нагрів конвекція |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | швидкий нагрів духовки |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.559 х 55.659 х 55.5 см |
| Габарити | 70 х 65 х 65 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 25 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |