|
14 399 грн
|
|
14 399 грн
|
платежі
по 7 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 399 грн
|
|
14 399 грн
|
платежі
по 7 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BOEI68471 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 65 |
| Кількість програм, шт. | 8 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Дротяні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Верхній нагрів гриль конвекція |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | Таймер |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 60 х 56 х 56 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 57.5 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 34 кг |
| Країна виробництва | Польща |