|
15 349 грн
|
|
15 349 грн
|
платежі
по 7 675 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 349 грн
|
|
15 349 грн
|
платежі
по 7 675 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BOEI68481 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Кількість програм, шт. | 8 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Емаль |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | конвекція |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | наявність шнура живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 60 х 56 х 56 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 57.5 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 32.4 кг |
| Країна виробництва | Польща |