|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | JANTAR MMA 6004 BL |
|---|---|
| Бренд | Jantar |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 75 |
| Кількість програм, шт. | 3 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Знімні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2250 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | нижній і верхній нагрів |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59.5 х 56 х 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56.5 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 25 |
| Країна виробництва | Туреччина |