|
13 459 грн
|
|
13 459 грн
|
платежі
по 6 730 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 459 грн
|
|
13 459 грн
|
платежі
по 6 730 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | POB 6827 E BK |
|---|---|
| Бренд | Prime |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 75 |
| Кількість програм, шт. | 8 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2450 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Верхній нижній нагрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | розморожування 60 Вт |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 60 х 56 х 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 54.7 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 27 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |