|
22 299 грн
|
|
22 299 грн
|
платежі
по 11 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 299 грн
|
|
22 299 грн
|
платежі
по 11 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NV7B4125ZASWT |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 75 |
| Кількість програм, шт. | 20 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Дротяні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1600 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | конвекція |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | тангенціальний вентилятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 57.9 x 56 x 54.9 см |
| Габарити | 59.6 х 59.5 х 57 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 31 кг |
| Країна виробництва | Малайзія |