|
24 789 грн
|
|
24 789 грн
|
платежі
по 12 395 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 789 грн
|
|
24 789 грн
|
платежі
по 12 395 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HJ852GYB0T |
|---|---|
| Бренд | SIEMENS |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 75 |
| Кількість програм, шт. | 30 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Верхній нижній нагрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Безпека | захисне відключення (порушення електричної ізоляції) |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.5 х 56 х 56 см |
| Габарити | 59.5 х 59.4 х 54.8 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 35 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 |