|
38 549 грн
|
|
38 549 грн
|
платежі
по 19 275 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
38 549 грн
|
|
38 549 грн
|
платежі
по 19 275 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HR232GEB3 |
|---|---|
| Бренд | SIEMENS |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 71 |
| Кількість програм, шт. | 15 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1600 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Верхній нижній нагрів |
| Додатково | Максимальна температура нагрівання вікна дверцят 40С |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | вентилятор охолодження |
| Безпека | функція Блокування від дітей |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.5 х 56 х 56 см |
| Габарити | 59.5 х 59.4 х 54.8 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 35 кг |
| Країна виробництва | Іспанія |