|
12 499 грн
|
|
12 499 грн
|
платежі
по 6 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 499 грн
|
|
12 499 грн
|
платежі
по 6 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OMK38HU0B |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 70 |
| Кількість програм, шт. | 11 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | 50 250 |
| Підсвічування | Так |
| Перемикачі | Сенсорні |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | нижній і верхній нагрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Механічне |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.358.5 х 5656.8 х 56 см |
| Габарити | 67 x 64 x 65 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 27 кг |
| Країна виробництва | Польща |