|
15 999 грн
|
|
15 999 грн
|
платежі
по 8 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 999 грн
|
|
15 999 грн
|
платежі
по 8 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OMSK58CU1SB |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 70 |
| Кількість програм, шт. | 12 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 1800 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Верхній нижній нагрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | вентилятор охолодження |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.358.5 х 5656.8 х 56 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 55.1 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 26,9 кг |
| Країна виробництва | Польща |