|
1 959 грн
|
|
1 959 грн
|
платежі
по 980 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 959 грн
|
|
1 959 грн
|
платежі
по 980 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 90C |
|---|---|
| Бренд | Adler |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Підтримка температури, Вибір кольору скоринки, Вибір розміру хліба |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | Двостінний корпус |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 2200 (18502200 Вт) |
| Споживана потужність, Вт | 2200 Вт |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 220 x 160 x 260 мм |
| Країна виробництва | Китай |