|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | AMICA |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Фільтр від накипу, Підсвічування індикатора роботи жовтий, Автоматичне відключення, Обертання на 360 , Відкривання за допомогою кнопки |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Гумові ніжки бази для стійкості |
| Потужність | 2200 (18502200 Вт) |
| Споживана потужність, Вт | 2200 Вт |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.1 х 23 х 16 см |
| Країна виробництва | Китай |