|
1 099 грн
|
|
1 099 грн
|
платежі
по 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 099 грн
|
|
1 099 грн
|
платежі
по 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Обертання на 360 , Термостат Strix |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Управління | Механічне |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Автовідключення |
| Потужність | 2150 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2150 Вт |
| Захист | від включення без води |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | скло, пластик, нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 22 х 15 см |
| Країна виробництва | Китай |